Home > Prezenty > Pomysł na niestandardowy prezent dla żony

Pomysł na niestandardowy prezent dla żony

Codzienność żony zazwyczaj nie przypomina tej baśniowej opowieści, w której dama serca jest w istocie księżniczką, która stąpa po drogach usłanych dobrodziejstwem i płatkami róż.

Doceniając jej rolę oraz podejmowane wyzwania, a także okazując jej miłość panowie szukają odpowiedniego podarunku, ale niestety zazwyczaj kończy się na klasyce, która w tym przypadku bywa bardzo zawodna. Jak wybrać niestandardowy prezent dla żony, by w jej sercu pojawiły się znane z pierwszych randek motyle i prawdziwa radość? Podpowiemy, czego pragną kobiety i jakich prezentów należy unikać jak ognia.

Pod żadnym pozorem nie kupuj tych rzeczy żonie!

Gdyby zapytać żon, jakie prezenty wprawiają je w prawdziwą konsternację i bynajmniej nie należą do tych wymarzonych, stworzylibyśmy całkiem pokaźną listę. Z całą pewnością na niej znalazłyby się żelazka i odkurzacze. Co prawda jest to sprzęt potrzebny w każdym domu, ale jednak służy do pracy, więc o ukoronowaniu ukochanej raczej nie ma mowy.

Podobnie lepiej wystrzegać się wszelkiego rodzaju kosmetyków, które mają wygładzić zmarszczki, poprawić jędrność skóry, czy – o zgrozo – powiększyć biust. Niedozwolone są także wszelkiego rodzaju sugestie związane z odchudzaniem. Co więc będzie idealne? Sprawdźmy.

Rozpieszczanie z dozą luksusu

O ile kosmetyki nie są dobrze odbierane, o tyle wykupienie dnia w SPA jest wprost pożądane. Seria masaży i różnego rodzaju zabiegów odprężających i upiększających są wprost wymarzonym prezentem dla żony, która na co dzień jest kompletnie zabiegana.

Kobiety kochają zakupy więc mile widzianym będzie opłacona karta zakupowa do jednego z ulubionych butików. Bez namysłu można także wybrać karnet na zakupy ze stylistką. Możemy także postawić na samodzielnie wybraną biżuterię z grawerem. W myśl zasady „ozłoć i oszroń ją złotem i srebrem” podaruj swojej żonie nie tylko świecidełka, ale dopełnij prezent ekskluzywną kolacją we dwoje, na którą możecie pojechać wynajętą limuzyną.

Romantycznym duszom przypadnie do gustu także kryształowa róża z własnoręcznie ułożonymi życzeniami, a także autorska kompozycja luksusowych czekoladek zamkniętych w ekskluzywnej, drewnianej bombonierce, lub nietypowa czekolada w kształcie damskiego pantofelka, kosmetyków czy butelki szampana.

Szaleństwo i bujanie w obłokach

Nikt nie powiedział, że kobiety nie marzą o szaleństwie i adrenalinie. Paniom o umiarkowanym temperamencie spodoba się lot balonem lub skoki spadochronowe. Pamiętajmy jednak, że dla kobiety, która ma lęk wysokości taki prezent będzie koszmarem, a nie przyjemnością, więc postawmy na zgoła inne emocje.

Kobiecy pazur zostanie uwolniony z codzienności za sprawą karnetu na Pole Dance, a miłośniczki uwodzenia obudzą się z letargu na zajęciach tańca brzucha. Amatorki motoryzacji będą zachwycone jazdą na off-roadzie lub wyścigami na torze.

Idealny prezent dla żony to ten, który jest spełnieniem najskrytszych pragnień, więc trafienie w tzw. dziesiątkę wymaga wczytania się w myśli ukochanej, a niejednokrotnie powrót do przeszłości i porzuconych z różnych powodów marzeń.

Źródło: Pożyczkomat.pl – pożyczki online bez wychodzenia z domu