Home > Ciąża > Niezbędny ciuch w szafie
Niezbędny ciuch w szafie

Niezbędny ciuch w szafie

Każdy z nas ma swoje ulubione ubrania, do których jest przywiązany i najlepiej się w nich czuje. Jest wiele bardzo popularnych i uniwersalnych krojów, które psują prawie do wszystkiego i na każdą okazję. Pomimo ciągłych zachwycających nowości tworzonych przez projektantów, te ubrania zawsze są na topie, nawet, jeżeli zniknął na chwilę, to i tak zaraz wracają w kolejnej odsłonie.

Niezastąpiony żakiet

Żakiet to absolutny niezbędnik w szafie kobiety. W każdym sezonie odsłaniane są nowe oblicza żakietu. Jest to ubranie, które nałożymy na każdą okazję. Idealnie dopełni elegancki strój, można go nałożyć do wieczorowej sukienki w zimowym karnawale. Żakiet idealnie sprawdza się na co dzień. Wiele kobiet ubiera go do pracy, na zakupy, na spotkania towarzyskie. Nawet zwyczajnemu zestawowi ubrań nada nieco elegancji i gracji. Możemy przebierać w kolorach, materiałach, krojach. Ostatnio wielką popularnością cieszą się skórzane, lekkie marynarki ubierane do luźnych koszulek lub bokserek – świetny zestaw do pracy i na spotkanie.

Koszula na każdą okazję

Niezwykle efektowna i przydatna jest też koszula. Podobno męska koszula to rzecz, w której kobieta wygląda najbardziej pociągająco. Zainspirowana męskimi wzorcami koszula damska (a tak naprawdę bluzka koszulowa, czyli odmiana męskiej koszuli) szybko zdobyła serca wielu kobiet na świecie. Klasyczne białe koszule idealnie sprawdzają się przy oficjalnych, biznesowych okazjach, to gwarancja eleganckiego wyglądu. Koszule, które nosimy na co dzień mają najróżniejsze wzory, kroje, długości, są tworzone z różnego rodzaju materiałów. Koszule to fantastyczny sposób na łączenie ubrań sportowych i eleganckich. Z pewnością przyda się w damskiej szafie.

Nieśmiertelne dżinsy

Dżinsy to chyba najbardziej popularna odzież na całym świecie, zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn. Dżinsowe spodnie to bez wątpienia pewien fenomen w dziedzinie mody. Można je łączyć z elegancką koszulą, sportowym t shirt-em, wyjściową cekinową bluzką, czy grubym ciepłym swetrem. Dżinsy mogą mieć różne odcienie, ozdoby, kroje, długości, przetrwały najróżniejsze modyfikacje i pewnie jeszcze wiele przed nimi. To spodnie, które pewnie każdy posiada w swojej szafie.