Home > Prezenty > Mężczyzna w Sylwestra

Mężczyzna w Sylwestra

Moda męska, to temat który nie cieszy się zbyt dużą  popularnością. Mężczyźni patrzą raczej na wygodę, niż aktualne trendy w modzie. Wielu kupuje ubrania ze swoją osobistą stylistką- damą swojego serca. Często też to kobiety zaopatrują ich w garderobę. Zdawać by się mogło, iż przy większych uroczystościach wystarczy ubrać garnitur i sprawa jest załatwiona. Jak więc powinien wyglądać  modny mężczyzna podczas tegorocznego sylwestra ?

Garnitur

Jest to już strój niemalże uniwersalny. Wesele, pogrzeb,  imieniny, urodziny- jaka by nie była okazja, taka stylizacja zawsze się nada. Coś w tym rzeczywiście jest, jednak aby garnitur przetrwał z nami lata musi być naprawdę dobrej jakości i idealnie dopasowany. Nie warto więc oszczędzać na taki zakup. Ciemny kolory są najchętniej wybierane przez panów- i prawidłowo. Nie każdy będzie korzystniej wyglądaj w jasnych kolorach, szczególnie zimową porą, kiedy raczej skóra nie jest opalona. Czerń jest jak najbardziej elegancka i doda uroku każdemu. Również krój jest nie bez znaczenia. Trzeba pamiętać, ze garnitur to nie dres, w którym będzie wygodnie i swobodnie. Niemniej jednak,  w odpowiednio dopasowanym, również można się bardzo dobrze czuć. Dobrym rozwiązaniem jest szycie na miarę. Gotowe w sklepach stylizacje nigdy nie będą tak pasować, jak strój, który powstanie dokładnie pod nasze wymiary. Opcja ta często wymaga większego wkładu, zarówno finansowego, jak i czasowego. Na przymiarki na pewno będzie trzeba wybrać się kilkakrotnie. Warto jednak pamiętać, że zakupiony garnitur na sylwestra, może służyć już na lata.

Dodatki

Jeśli chodzi o dodatku, to tutaj, mężczyzna nie poszaleje tak jak kobieta, jednak można zwrócić uwagę na kilka detali, które są w stanie sprawić, iż strój wieczorowy będzie odróżniał się od pozostałych. Mogą to sprawić chociażby spinki do mankietów, ciekawy krawat, albo modne ostatnio muchy. Warto zainwestować również w dobre buty, czy zegarek. Kobiety często zwracają uwagę na te elementy, szczególnie przy pierwszym kontakcie z mężczyzną.