Home > Ćwiczenia > Kremy, diety i ćwiczenia, czyli przygotuj swoje ciało na wiosnę!

Kremy, diety i ćwiczenia, czyli przygotuj swoje ciało na wiosnę!

Choć to, co widzimy za oknem w żadnym stopniu nie zwiastuje przyjścia wiosny, to jest ona bliżej niż się nam wydaje. Już za chwilę dotrą do nas pierwsze promienie wiosennego słońca, dzięki którym będziemy mogli odsłaniać swoje ciało i cieszyć się tym stanem przez najbliższe miesiące. Ale zanim się to wydarzy, musimy się odpowiednio przygotować na przyjście tej pory roku – jeśli więc jeszcze nie rozpoczęliśmy właściwych działań pielęgnacyjnych – to jest na to ostatni dzwonek. Kremy, diety czy ćwiczenia? A może wszystko naraz? Znajdź najlepsze rozwiązanie dla siebie i przygotuj swoje ciało na przyjście wiosny!

Zapomnij o diecie cud

Zrzucenie kilku zbędnych kilogramów wcale nie musi wiązać się z rygorystyczną dietą i wyjątkowo męczącymi ćwiczeniami. Czasami wystarczy po prostu zmiana starych nawyków, by pozbyć się 2-3 kilogramów, a także wysmuklić i ujędrnić ciało. Regularne i odpowiednio zbilansowane posiłki, picie dużej ilości wody, rezygnacja z niezdrowej żywności (słodycze i fast foody) – to zdecydowanie krok w dobrą stronę. Już po kilku tygodniach można poczuć i zobaczyć wyraźną różnicę w swoim wyglądzie. Nawet jeśli mamy do zrzucenia większą ilość kilogramów, nie warto polegać na dietach typu “cud”. Mogą nam one zaoferować bardzo szybką utratę wagi, ale jeszcze szybszy efekt jojo, który w efekcie spowoduje, że waga wzrośnie. Stosowanie danej diety najlepiej konsultować z lekarzem lub dietetykiem – wtedy będziemy mieli pewność, że będzie ona nie tylko skuteczna, ale też bezpieczna dla naszego zdrowia.

Włącz się do ruchu

Nieodłącznym elementem każdej diety są ćwiczenia – to właśnie dzięki nim poprawia się nasza przemiana materii, a co za tym idzie zwiększa się efektywność diety. Bez znaczenia czy będzie to jazda na rowerze, ćwiczenia na siłowni, basen czy bieganie – każda forma aktywności fizycznej jest jak najbardziej wskazana. Najlepiej ćwiczyć kilka razy w tygodniu – przynajmniej przez 15-30 minut. Jeśli jednak nie mamy czasu na regularne ćwiczenia, być może wystarczy więcej spacerów zamiast jazdy samochodem lub zmiana windny na schody, by organizm zaczął szybciej spalać zalegający w tkankach tłuszcz.

Ujędrnij ciało kremem

Nie ma się co oszukiwać – sam krem nas nie odchudzi – ale w połączeniu ze zblinasowaną dietą i minimalnym wysiłkiem fizycznym, może przynieść naprawdę dobre efekty. Krem zdecydowanie pomoże nam pozbyć się tłuszczyku z problematycznych miejsc np. z bioder, brzucha czy ud. Dzięki odpowiednim preparatom możemy też zminimalizować problem uporczywej skórki pomarańczowej. Pomocnym produktem może zatem okazać się koncentrat redukujący cellulit marki Biotherm  http://tagomago.pl/producent/14/Biotherm/ – który, dzięki takim składnikom jak kofeina czy ekstrakt z alg morskich, wygładzi powierzchnię skóry, a w przeciągu 2-3 tygodni widocznie zredukuje cellulit.

Jak wzmocnić działanie kremu?

Żeby krem przyniósł oczekiwane rezultaty musi być przez nas stosowany we właściwy sposób. Przede wszystkim trzeba go używać bardzo regularnie – codziennie, najlepiej rano i wieczorem. Kilka razy w tygodniu przed aplikacją serum należy wykonać delikatny peeling, który złuszczy martwy naskórek, poprawi ukrwienie i spowoduje, że aktywne składniki kremu będą się lepiej wchłaniać w skórę. By wzmocnić działanie kremu, warto skorzystać ze sposobu modelek na jędrną skórę – owijanie ciała folią po nałożeniu balsamu rozmiękczy i rozgrzeje naskórek, a to przyspieszy wnikanie w niego wyszczuplających składników preparatu.

Czy istnieje krem wyszczuplający dla panów?

Panowie, którzy chcą przygotować swoje ciała na przyjęcie wiosny, także mogą wspomóc się odpowiednim kremem. Dzisiejszy przemysł kosmetyczny zadbał również o to, by mężczyźni przy pomocy m.in. kremu na brzuch marki Collistar, mogli zwalczyć zalegające w ich tkankach pokłady tłuszczu, szczególnie na brzuchu i na biodrach. Oczywiście, tak samo, jak w przypadku kobiet, najlepsze efekty zauważą oni wtedy, gdy do kremu dorzucą jeszcze odpowiednią dietę oraz trening ciała.

Więcej informacji oraz pełna oferta produktów wyszczuplających ciało, dostępna na stronie:
http://tagomago.pl/produkt/9869/Collistar/Uomo-Trattamento-Addominali-Perfetti-krem-na-brzuch-dla-mezczyzn-250ml/