Home > Kobieta > Idziemy na bal

Idziemy na bal

Powoli, a nawet trochę prędzej odliczamy dni nie tylko do Świąt Bożego Narodzenia, ale i do Sylwestra. Panie biorą się za odchudzanie żeby jak najlepiej wyglądać w swoich kreacjach. No ale właśnie… jakie sukienki na sylwestra będą najmodniejsze w tym roku?

W tę wyjątkową noc, każda z nas powinna postarać się, aby wyglądać olśniewająco. I to dosłownie. Cekiny, wszelkie ozdoby i błysk sukienki są wręcz wskazane. Krój, fason, kolor dowolny, byleby czuć się pięknie we własnej skórze. Na szczęście minęły czasy, kiedy to każde odstępstwo od ówczesnej mody było uznawane za dziwactwo. Teraz już nie ma czegoś takiego jak odstępstwa. Króluje dowolność pod każdym względem.

A co króluje na wybiegach? Bogactwo, przepych, złoto i srebro. Do łask wrócił aksamit, który w świetle będzie pięknie się mienił. Niemniej jednak nie każda z nas będzie dobrze się czuła w tym materiale. Jeśli koniecznie chcemy być ,,trendi” a uważamy, że sukienka  z aksamitu nie jest dla nas możemy się zdecydować na narzutkę, lub żakiet z tego właśnie materiału. Również skóra powraca do łask. Jest to propozycja dla bardziej odważnych Pań, które chcą zdecydować się na ‘’ostrą” kreację. Pamiętajmy jednak, żeby ubiór był adekwatny do rodzaju imprezy. Skóra raczej nie będzie się nadawała na wystawny bal. Za to nie zmarzniemy w niej w plenerze -pod warunkiem, że nie zapomnimy o grubych rajstopach i ciepłym płaszczu. Jeśli chcemy wyglądać niczym greckie boginie, polecamy długie suknie na jedno ramię. Dzisiejsza moda kobieca daje nam naprawdę ogromne pole do popisu.

Moda dla puszystych

Wiele Pań, które ważą troszkę więcej, często rezygnuje z tego typu imprez twierdząc, że nie ma dla nich kreacji, w której nie tylko by się zmieściły, ale wyglądały przy tym olśniewająco. Nic bardziej mylnego. Sklepy oferują szeroki wybór kreacji nie tylko dla Pań w rozmiarze xs. Coraz częściej możemy też spotkać sklepy, które oferują typowo dla puszystych Pań. Przy wyborze nowej sukienki zastanówmy się co chcemy ukryć, a co wyeksponować. Przydatna może okazać się bielizna wyszczuplająca. Jeśli chcemy ukryć uda i biodra, zdecydujmy się na kreację w kształcie litery A. Natomiast  masywne ramiona zamaskujemy poprzez głęboki dekolt w kształcie litery V.

Luźna impreza

Jeżeli sylwestrową noc decydujemy się spędzić w klubie, czy u znajomych koniecznie zdecydujmy się na krótką, by nie rzec- kusą sukienkę. Im bardziej błyszcząca, tym lepiej. Chociaż ten jeden raz zapomnijmy o jakichkolwiek kompleksach, że nie mamy talii osy, czy nóg do nieba. To jest jedyna okazja, kiedy to możemy naprawdę zaszaleć i założyć coś, na co, przy innej okazji nie mogłybyśmy sobie pozwolić. Pozwólmy sobie też na odważny makijaż i dodatki. Jak się bawić, to się bawić na całego.

Klasyka

Dla Pań, które nie dadzą się namówić na odrobinę szaleństwa na tę sylwestrową noc, polecamy klasykę, czyli czerń. Czarne sukienki są uniwersalne, eleganckie, no i optycznie odchudzają sylwetkę. Do tego dodatki w kolorze złota, lub srebra- najlepiej błyszczące, i piękna kreacja przygotowana.