Home > Kosmetyki > Farbowanie włosów na mroźny kasztan z marką Garnier
farba do wlosow garnier

Farbowanie włosów na mroźny kasztan z marką Garnier

Brąz w odcieniu kasztanowym to kolor, który nie jest jednolity, ale wzbogacony w czerwone refleksy. Co prawda nie przyjmują one wyraźnych pasemek, ale komponują z brązem, który w promieniach słońca lśni czerwonymi pasmami. Zależność ta jest charakterystyczna dla kasztanowych włosów, a w artykule skupiamy się komu ta oryginalność jest polecana oraz przedstawiamy farby z marki Garnier, które pomogą Ci uzyskać idealny kasztanowy brąz!

Komu do twarzy w kasztanowym brązie?

Kasztan mimo, że jest odmianą brązu, to jest dość specyficznym kolorem. Oryginalność barwy uzależniona jest od tego, że nie jest on czystym brązem, ale mieni się czerwonawo-rudymi refleksami. Wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy i farbując włosy na kasztan rozczarowuje się, że kolor nie jest ciemnym, chłodnym i jednolitym brązem, ale mieni się na czerwono. Taka jest jednak specyfika tego koloru. Pasemka takie wyglądają bardzo naturalnie, nie odróżniają się znacząco od włosów, ale po prostu mienią w promieniach słońca. To właśnie czyni ten kolor oryginalnym i ciekawym.

Różne warianty kasztanu

Mimo, że kasztanowy brąz to kolor, który cechują czerwone refleksy, to może on prezentować się na wiele różnych sposobów. Marka Garnier jest tego doskonałym potwierdzeniem, ponieważ oferuje ona trzy różnorodne serie farb, w których ofercie znajdziesz mroźny kasztan. Są to farby Garnier Olia, Color Shine, Color Sensation i mimo, że kolor jest określony tak samo, to ma zupełnie inne odmiany. Odwiedź stronę i poznaj odcienie mroźnego kasztanu Garnier. Jeśli chcesz uzyskać lustrzany blask na włosach, wybierz farbę Color Sensation 4.15; jeśli szukasz nasyconego koloru, a od farby oczekujesz również pielęgnacji to najlepszym wyborem będzie farba Garnier Olia 5.25; z kolei lśniący połysk zapewni Ci farba Color Shine 4.15.

Makijaż do kasztanowych włosów

Kasztanowy to kolor, który idealnie komponuje się z opaloną skórą, jak i naturalną karnacją. Kolor oczu nie ma znaczenia – gdy masz jasne spojrzenie, zyskasz wyraźnych rysów twarzy, a przy ciemnych bardziej stonowanego wyglądu. Do kasztanowych włosów również makijaż może być różnorodny. Na co dzień postaw na delikatny make-up, szminkę w kolorze nude i lekki bronzer na policzkach. Z kolei na wieczorne wyjścia możesz zaszaleć aplikując na usta czerwień, a rozświetlacz na kości policzkowe.

Opinie o mroźnym kasztanie uzyskanym przez farby z Garnier

Opinie o mroźnym kasztanie, jaki można uzyskać wybierając farby marki Garnier są niezwykle pozytywne. Wiele kobiet, które szukało idealnego kasztanowego brązu, znalazło go dopiero po wypróbowaniu farb Garnier. Kasztanowy brąz jest specyficznym kolorem i potrzeba wysokiej jakości farby, aby odcień prezentował się profesjonalnie, gdyż zła jakość produktu może uczynić go infantylnym. Dlatego nie eksperymentuj w poszukiwaniu najlepszej farby do włosów w odcieniu kasztanowego brązu, ale wybierz którąś z marki Garnier, a na pewno się nie rozczarujesz.

Dbaj o swoje włosy!

Jeśli już znajdziesz swój wymarzony i idealny kolor kasztanowego brązu, pamiętaj, że na tym nie koniec, aby fryzura prezentowała się dobrze, a włosy były w dobrej kondycji. Powinnaś stale dostarczać jej niezbędnych minerałów i witamin, gdyż  tylko wtedy kolor utrzyma się długotrwale w takiej samej intensywności jak tuż po farbowaniu, a włosy będą lśniące i gładkie. Do tego niezbędny będzie dobry szampon do włosów brąz po farbowaniu, ale też odżywka, maska i produkt do termoochrony przeznaczony do stosowania podczas prostowania, kręcenia lub suszenia. Tak zadbane włosy będą doskonale nawilżone, a kolor nieskazitelny!