Home > Biżuteria > Biżuteryjne dodatki
charms

Biżuteryjne dodatki

Moda ciągle się zmienia, co chwilę widzimy inne ubrania, w których powinniśmy chodzić, inne buty i dodatki. Równie dynamicznie zmieniają się trendy biżuteryjne. Współcześnie nawet panowie i dzieci mają bardzo szeroki wybór ozdobnych dodatków. Jeżeli chodzi o żeńską biżuterię, to pomysłów nie ma końca: naszyjniki, zawieszki, pierścionki różnego rodzaju, różnorodne kolczyki i bransoletki. Zobaczmy, które błyskotki zdobywają dziś serca kobiet.

Oryginalne charmsy

Wielką popularnością cieszą się kolorowe bransoletki z zawieszkami, kokardkami, czy rzemykami. Bransoletka to wspaniały pomysł na prezent dla żony, córki, mamy lub przyjaciółki. Mamy do wyboru przeróżne marki i zróżnicowane ceny. Prawdziwym hitem, który nieustannie jest uwielbiany prze panie są charmsy, czyli przepiękne zawieszki, które możemy doczepić do biżuterii. Charms zwykle doczepia się do specjalnej bransoletki, ale możemy dopinać je także do łańcuszków na szyję. Jeżeli chodzi o kształt charmsa to wybór jest na prawdę ogromny, od popularnych symboli jak serduszka, koniczynki, krzyżyki po zwierzaki, owoce, damskie akcesoria i wiele, wiele innych. Często panie tworzą sobie swoją unikalną kolekcję.

Wiecznie modne kolczyki

Ciekawe i pomysłowe projekty znajdziemy także wśród kolczyków. Jest to biżuteria, którą noszą już małe dziewczynki. Nawet dla małego dziecka można wybrać urocze i jedyne w swoim rodzaju delikatne kolczyki. Ten rodzaj dodatków jest także bardzo często wręczany jako podarunek. Większość pań nosi kolczyki, jeżeli nie codziennie to na pewno na szczególne okazje, kiedy trzeba ubrać się w strój wieczorowy lub galowy. Kolczyki to bardzo elegancki i stylowy dodatek. Wybór jest tak duży, że z pewnością każdy znajdzie coś w swoim guście. Uniwersalne i dyskretne wkręty, drobne zawieszki, czy duże koła z kolorowymi piórami, pomysłom nie ma końca.

Jest jeszcze wiele innych pięknych biżuteryjnych ozdób, jednak te wymienione wyżej od zawsze zwracały moją uwagę. Bardzo chętnie zakładam tego typu oryginalne biżuteryjne dodatki.

Mała ciekawostka: