Home > Kosmetyki > Allure Homme Sport, czyli perfumy dla aktywnych mężczyzn

Allure Homme Sport, czyli perfumy dla aktywnych mężczyzn

Panowie, którzy kochają sport, potrzebują mocnych zapachów podkreślających ich męskość, aktywność i energię. Dobrze wie o tym przemysł perfumeryjny i proponuje sportowcom ciekawe zapachy. Wśród najpopularniejszych znaleźć można zarówno kompozycje zapachowe stworzone przez Chanel, jak i przez marki od zawsze powiązane ze sportem takie jak Puma czy Adidas. Zobacz zestawienie idealnych perfum dla mężczyzn uprawiających sport.

Męskie perfumy dla aktywnych

Sportowcy lubią zapachy energetyczne i odważne jak oni sami. Powinny one dawać również uczucie świeżości, szczególnie po intensywnym treningu. Perfumy dla sportowców to zarówno te zawierające klasyczne, jak i nowoczesne nuty zapachowe. Aktywni panowie najchętniej sięgają po perfumy, w których zamknięte są:

  • Świeże nuty cytrusowe;
  • Wyraziste aromaty drzewno-zielone np. drzewo sandałowe, cedr, jałowiec,
  • Pobudzające kompozycje oparte na pieprzu, piżmie, kolendry czy gałki muszkatołowej.

Twórcy najbardziej znanych perfum, łączą wyżej wymienione aromaty i zamykają je w gustownych flakonach tworząc piękne, męskie pachnidła dla miłośników sportu.

Chanel Allure Homme Sport

Allure Homme Sport to nowoczesny zapach dla prawdziwych pasjonatów. Wabią i kuszą, a przy tym są odzwierciedleniem ekstremalnych doznań. W minimalistycznych i prostych flakonach twórcy ekskluzywnych zapachów zamknęli i połączyli woń mandarynki, pomarańczy, ambry i cedru, a na końcu uzupełnili je woniami neroli i mięty. Ten obłędny zapach sprawia, że nie można obok niego przejść obojętnie. Panowie mogą sięgać zarówno po wodę toaletową Allure Homme Sport dostępną na https://www.perfumeria.pl/products/chanel-allure-homme-sport-woda-toaletowa-spray-150ml, jak i uzupełnić swoją sportową kosmetyczkę po wodę po goleniu, perfumowaną i dezodorant utrzymane tej samej linii zapachowej.

Yves Saint Laurent L’Homme Sport

Perfumy od Chanel to nie jedyna opcja dla panów lubiących sport. Kolejna elegancka propozycja to L’Homme Sport od francuskiej marki Yves Saint Laurent. Zapach jest orzeźwiający, a jednocześnie zmysłowy i wyrafinowany. Chętnie sięgają po niego mężczyźni łaknący przygód i mocnych wrażeń. W szklanej butelce z fikuśną nakrętką zamknięta jest stanowczość, ruch, siła i elegancja wyrażona w nutach cytrusów, werbeny, aromatów aldehydowych, kolendry i drewna.

Hugo Boss Bottled Sport

Fani sportu dobrze czuć się będą ubrani w perfumy Bottled Sport. Ich zapach przywodzi na myśl energię i siłę. Jest on odświeżający, luksusowy i nietuzinkowy. Zawarte są w nim odżywcze cytrusy, czyste aldehydy i pobudzająca wetywerii.  Perfumy idealnie spiszą się po intensywnym treningu, a także przez cały dzień.