Home > Kosmetyki > Technologia TriLipo™ – wymodeluj ciało na maxa!

Technologia TriLipo™ – wymodeluj ciało na maxa!

Z myślą o potrzebach milionów kobiet na całym świcie, jakie na co dzień skarżą się na cellulit, rozstępy, utratę jędrnej skóry czy zmarszczki, została opracowana innowacyjna technologia Maximus TriLipo™, która jednocześnie zwalcza tkankę tłuszczową, redukuje cellulit i poprawia napięcie skóry. Jest to pierwsze i jedyne tak wszechstronne urządzenie w Polsce, które działa na skórę, tłuszcz i mięśnie.

Podwójna technologia TriLipo™

Postęp technologiczny, również w medycynie estetycznej sprawił, że wymagania pacjentów, jakich spełnienie jeszcze do niedawna wiązało się z ingerencją chirurga, dziś zaspokajają coraz częściej procedury małoinwazyjne. Takim fenomenem jest urządzenie MaximusTriLipo™, które łączy w sobie dwie skuteczne technologie: trójpolarną falę radiową (TriLipo RF) oraz dynamiczną aktywację mięśni (TriLipo DMA). Dzięki takiemu rozwiązaniu, możliwe jest synergiczne oddziaływanie i skuteczniejsza, nieinwazyjna redukcja cellulitu, drenażu limfatycznego oraz ujędrnienie skóry. Jak tłumaczy lek. med. Aleksandra Jagielska, dermatolog, ekspert Kliniki Sthetic, trzy rozmiary głowic – mała, średnia i duża – zapewniają efektywność zabiegów na wszystkich obszarach ciała i twarzy, a w wersji rozbudowanej, urządzenie zaopatrzone jest ponadto w głowicę do frakcyjnego resurfacingu w oparciu o falę radiową. Zabiegi te stosowane są do odmładzania i zagęszczania skóry, redukcji blizn oraz rozstępów, doskonale poprawiając jej koloryt – dodaje specjalista.

Maximus Trilipo™ – uwolnij, usuń, wymodeluj

Technologia TriLipo™, która oddziałuje jednocześnie na skórę właściwą, komórki tłuszczowe i mięśnie, za sprawą połączenia dwóch technologii i jednoczesnego rozgrzania warstwy skóry jest nie tylko skuteczniejsza w likwidacji tkanki tłuszczowej, ale dzięki energii RF oraz drenażowi wywołanemu zewnętrznym uciskiem głowicy, powoduje uwolnienie tłuszczu z komórek. To właśnie ciśnienie wewnątrz i na zewnątrz warstwy tłuszczowej oraz zastosowanie technologii DMA wywołuje skurcz mięśni, wypychając komórki tłuszczowe do góry. Efekt termiczny przyspiesza ich naturalny metabolizm, dodatkowo powodując obkurczenie włókien kolagenowych, a co za tym idzie – poprawę napięcia tkanki dzięki skupionej energii RF. Jednoczesne działanie TriLipo RF i DMA poprawia krążenie, dotlenienia i oczyszcza tkanki ze złogów limfatycznych, eliminując cellulit i wyrównując powierzchnię skóry, co daje długotrwały efekt jej ujędrnienia.

Zabieg urządzeniem Maximus – efekty

Zabieg przy użyciu fal radiowych, który polega na masażu głowicą według wskazań oraz potrzeb obszaru zabiegowego, nie wymaga znieczulenia i trwa około 45 minut. Pacjent odczuwa przyjemne ciepło i delikatne, regularne drgania mięśni, w które wprawia je funkcja TriLipo DMA. W przypadku zastosowania frakcyjnej technologii RF, może pojawić się uczucie niewielkiego dyskomfortu oraz zaczerwienienie na skórze i delikatny obrzęk, co jest naturalnym następstwem działania energii RF, jakie znika w ciągu kilku godzin. Wygładzenie powierzchownej warstwy tłuszczu zmniejsza nie tylko cellulit, ale także rozstępy i niektóre blizny, zwłaszcza potrądzikowe – wyjaśnia specjalista Kliniki Sthetic. Zabieg stanowi doskonały detoks, poprawia krążenie krwi i dotlenienie, a poprawa napięcia skóry dzięki stymulacji produkcji nowego kolagenu i redukcji tkanki tłuszczowej daje efekt liftingu oraz wygładzenia modelowanych partii ciała. Dla trwalszych efektów rekomenduje się wykonanie 6–8 zabiegów w serii, w tygodniowych odstępach.

Artykuł współtworzony z: http://sthetic.pl/zabiegi/zabiegi-na-twarz/

Dodaj swoją opinię

Adres email nie będzie publikowany. Wypełnij wymagane pola *

*