Home > Kosmetyki > Kwas hialuronowy –Twój sprzymierzeniec w walce o piękno okolic intymnych!
Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy –Twój sprzymierzeniec w walce o piękno okolic intymnych!

Chcesz być piękna w każdym calu? Wstydzisz się tego, jak wyglądają Twoje okolice intymne? Przeczytaj, na czym polega zabieg wypełniania warg sromowych kwasem hialuronowym i dowiedz się czy i Ty możesz z niego skorzystać.

Kiedy warto zdecydować się na zabieg?
Coraz więcej zgłaszających się do nas pacjentek przyznaje, że wygląd sfer intymnych jest dla nich bardzo ważny, wiele z nich cierpi również z powodu różnych defektów estetycznych tych partii ciała. Z pomocą takim kobietom przychodzi ginekologia estetyczna oferując zabieg wypełniania warg sromowych większych kwasem hialuronowym – mówią lekarze z Kliniki Ginekologii i Ginekologii Estetycznej w Sulechowie. Ostrzykiwanie warg sromowych kwasem hialuronowym pozwala poprawić ich kształt i rozmiar oraz wymodelować je zgodnie z oczekiwaniami pacjentki. Jest to nieinwazyjny, bezpieczny i praktycznie bezbolesny zabieg, który możemy polecić tym kobietom, które nie są zadowolone z wyglądu swoich okolic intymnych.

Zabieg wypełniania warg sromowych większych kwasem hialuronowym spowalnia procesy starzenia się okolic intymnych, przywraca im również właściwy poziom nawilżenia, co pozwala uporać się z takimi dolegliwościami jak suchość czy nadwrażliwość tych okolic – przekonują doświadczeni ginekolodzy z Kliniki Ginekologiczno-Położniczej w Sulechowie.

Zabieg ten jest skierowany także do tych pacjentek, które chcą poprawić swoje życie intymne, jak i do pań, których wargi sromowe większe są zbyt małe w wyniku czego nie są w stanie zapewnić właściwej ochrony wargom sromowym mniejszym – wyjaśniają eksperci w dziedzinie medycyny i ginekologii estetycznej z Kliniki Ginekologii i Ginekologii Estetycznej w Sulechowie. Wskazaniem do zabiegu jest także wiotkość łechtaczki i warg sromowych oraz utrata objętości tych ostatnich.

Zastosowanie preparatów na bazie kwasu hialuronowego nie tylko pozwala zwiększyć objętość warg sromowych, lecz również pobudza fibroblasty do produkcji nowego kolagenu, czego widocznym efektem jest lepsze napięcie poddawanej zabiegowi okolicy. Ponadto dzięki zastosowaniu preparatu na bazie kwasu hialuronowego dochodzi do odmłodzenia i ujędrnienia okolic intymnych. Szczególnie cenionym przez pacjentki efektem tego zabiegu jest ustąpienie takich dolegliwości jak ból czy świąd – mówią specjaliści z Kliniki Ginekologii i Ginekologii Estetycznej w Sulechowie.

Jak przebiega zabieg?

W Klinice Ginekologii i Ginekologii Estetycznej w Sulechowie zabieg wypełniania warg sromowych wykonywany jest przez doświadczonego lekarza przy użyciu preparatu na bazie kwasu hialuronowego. Preparat ten został stworzony z myślą o intymnym pięknie kobiety przez specjalistów w dziedzinie medycyny i ginekologii estetycznej. Warto wiedzieć, że preparaty na bazie kwasu hialuronowego są chętnie wykorzystywane w ginekologii estetycznej, bowiem tego rodzaju substancje nie tylko pozwalają powiększyć i wymodelować wargi sromowe, lecz również nawilżają je, rewitalizują i przywracają im właściwy poziom napięcia – zapewniają specjaliści z Kliniki Ginekologii i Ginekologii Estetycznej w Sulechowie mający za sobą bogatą praktykę kliniczną m.in. w Zielonej Górze czy Gorzowie Wielkopolskim.
Zabieg wypełniania warg sromowych większych kwasem hialuronowym wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, co czyni go praktycznie bezbolesnym i bardzo komfortowym dla pacjentki. Istotą zabiegu jest wstrzyknięcie wspomnianego preparatu w wargi sromowe za pomocą specjalnej kaniuli (preparat na bazie kwasu hialuronowego zostaje rozprowadzony po powierzchni poddawanej zabiegowi) – wyjaśniają doświadczeni ginekolodzy z Kliniki Ginekologii i Ginekologii Estetycznej w Sulechowie przyjmujący pacjentów z województwa lubuskiego. Zabieg trwa około 30 minut, a jego pierwsze efekty zauważalne są już po tygodniu od zakończenia procedury zabiegowej.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

Z uwagi na wysoki stopień bezpieczeństwa zabiegu są one nieliczne. Zabiegowi wypełniania warg sromowych większych kwasem hialuronowym nie mogą poddać się jedynie kobiety w ciąży oraz panie cierpiące na infekcje i stany zapalne okolic intymnych (w takich przypadkach zabieg może zostać wykonany po ich wyleczeniu) – mówią fachowcy w dziedzinie medycyny i ginekologii estetycznej z Kliniki Ginekologii i Ginekologii Estetycznej w Sulechowie. Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu są również choroby nowotworowe i uszkodzenia naskórka w okolicy poddawanej zabiegowi.

Chcesz zniwelować oznaki starzenia się okolic intymnych? Pragniesz powiększyć wargi sromowe? A może zależy Ci na tym, by przywrócić im właściwy poziom napięcia i nawilżenia? Umów się na zabieg rewitalizacji i wypełniania warg sromowych kwasem hialuronowym i zapomnij o dolegliwościach spowodowanych suchością i nadwrażliwością tych okolic!

Więcej znajdziesz na http://www.rzepka.lek-med.pl/rehabilitacja-po-porodzie.html

Dodaj swoją opinię

Adres email nie będzie publikowany. Wypełnij wymagane pola *

*