Home > Kosmetyki > Farbowanie włosów – fakty i mity od Casting Girls

Farbowanie włosów – fakty i mity od Casting Girls

Farbować włosy można na różne sposoby. Obecnie rynek kosmetyczny bazuje na kosmetykach koloryzujących trwałych lub tzw. szamponach, nadających kolor tymczasowo. Tak samo jak różnorodny jest kosmetyczny przemysł pod tym kątem, tak różne są opinie na temat samego farbowania. Dlatego też L’Oreal Paris wraz z Casting Girls przedstawia profesjonalnie opracowane fakty i mity o farbowaniu. Pomogą Ci one zrozumieć jego przebieg, a także rozwieją wszelkie wątpliwości.

Casting Girls radzi

Poniżej profesjonaliści i eksperci L’Oreal Paris – Casting Girls uwzględniają fakty i mity o farbowaniu. Bierzemy pod lupę nie tylko sam proces koloryzowania włosów, ale także jego późniejszych negatywnych skutków i zaskakujących efektów. Istotną kwestią jest fakt, że uwzględniamy konkretny rodzaj kosmetyku koloryzującego, a mianowicie – Casting Creme Gloss od L’Oreal Paris. Należy zatem mieć na uwadze, iż niektóre wytyczne co do faktów i mitów nie są uniwersalne, ale dopasowane pod ten specjalny kosmetyk.

Casting Girls dodają, że farby koloryzujące L’Oreal Paris zostały stworzone z myślą o profesjonalnej i bezpiecznej metamorfozie naszych włosów. Wzmacniają ich kondycję zdrowotną oraz nadają magii koloru!

Fakty o farbowaniu włosów farbą koloryzującą Casting Creme Gloss

  1. Samodzielne farbowanie nie musi być trudne. To pierwsze podstawowe i prawdziwe stwierdzenie. Często jednak większość z nas uważa, że koloryzowanie w zaciszu domowym jest niewykonalne. Dodatkowo może to sprzyjać nieudanemu efektowi końcowemu, który zamiast zachwycić będzie zwyczajnie odpychający. Na szczęście Casting Girls z koloryzującymi farbami obala ten mit i potwierdza, że samodzielna koloryzacja jest łatwa i możliwa. Aż 9/10 kobiet mówi, że aplikacja farby Casting Creme Gloss nie może być łatwiejsza.
  2. Farbowane włosy nie wyglądają sztucznie i nieestetycznie. To prawda, Casting Creme Gloss gwarantuje, że farbowane włosy będą nie tylko odżywione i pokryte nowym kolorem, ale też zregenerowane. Koloryzacja i pielęgnacja w jednym nie jest w stanie zapewnić sztucznego efektu, ale właśnie nada włosom profesjonalnego blasku. Sztuczne włosy posiadamy wówczas, gdy nie dbamy o nie prawidłowo. Dlatego też L’Oreal Paris stworzyło serię kosmetyków Casting Girls. Jej celem jest zapewnienie piękna i pielęgnacji w jednym. Dlatego też włosy po zastosowaniu Casting Creme Gloss są miękkie, zregenerowane i lśniące – a żadnej z tych cech nie można przypisać włosom sztucznym. Fakt ten potwierdza aż 81% kobiet, który użyły powyższej farby.
  3. Koloryzacja może pielęgnować włosy. Wydaje się to nieprawdopodobne, ale Casting Girls zapewnia, że tak właśnie jest. Farbowanie nie musi być niebezpieczne, wystarczy, że zaufasz farbom Casting Creme Gloss. Poza zastosowaniem upiększającym, dodatkowo regenerują włosy. Posiadają skład naturalnych składników, które odżywiają włosy od nasady aż po same końce. Dzięki temu staną się piękne, pełne intensywnego koloru i zdrowe.

Mity o farbowaniu włosów

  1. Samodzielne farbowanie jest trudne i czasochłonne. Jedną z przyczyn, dlaczego kobiety wolą odwiedzić salon fryzjerski w celu farbowania włosów jest gwarantowany tam profesjonalizm. Idąc do ekspertów od farbowania nie musimy się bać, że coś pójdzie nie tak i nasze włosy stracą na swojej estetyce. Czasami jednak i eksperci popełniają błędy. Na szczęście Casting Girls oferuje niezwykle proste w zastosowaniu farby koloryzujące. Są łatwe w użyciu, ponieważ posiadają specjalny aplikator. A oparte na naturalnych składnikach najwyższej jakości, nie muszą być długo trzymane na włosach. Dzięki farbom L’Oreal Paris będziesz mogła samodzielnie wykonać proces farbowania w zaciszu domowym. Zyskasz na tym czas, pieniądze oraz zadbasz o swoje włosy kompleksowo.
  2. Farbowanie to szybkie odrosty. Casting Girls z farbami Casting Creme Gloss obala i ten mit. Farby L’Oreal Paris są niezwykle długotrwałe. Ich kolor utrzymuje się aż do 28 myć. Tym samym oddala to zależność posiadania odrostów.

Farbowanie niszczy włosy. To prawda, ale nie tylko koloryzowanie. Ku temu przyczynia się również suszarka, prostownica czy źle dobrane kosmetyki. Na szczęście Casting Girls dba o zdrowie włosów. Dlatego też farbowanie łączy z pielęgnacją. To pierwszy taki produkt o kompleksowej odnowie Twojej fryzury. Stosując farby Casting Creme Gloss nie musisz się bać, że Twoje włosy będą zniszczone.

Dodaj swoją opinię

Adres email nie będzie publikowany. Wypełnij wymagane pola *

*