Home > Blog

Blog

Jaskra – operacja laserowa, która ratuje wzrok

Closeup of blue eyes from a young man red and irritated eye with

Jaskra jest jedną z najgroźniejszych chorób oczu, która nieleczona prowadzi do całkowitej ślepoty. Niestety jest nieuleczalna, jednak przy pomocy leczenia farmakologicznego i operacyjnego można zatrzymać jej postęp. W przypadku zaawansowanej jaskry jedynym ratunkiem jest najnowocześniejsza z metod leczenia, czyli operacja laserowa.

Read More »

Mężczyzna w Sylwestra

new-years-day-2914931_1280

Moda męska, to temat który nie cieszy się zbyt dużą  popularnością. Mężczyźni patrzą raczej na wygodę, niż aktualne trendy w modzie. Wielu kupuje ubrania ze swoją osobistą stylistką- damą swojego serca. Często też to kobiety zaopatrują ich w garderobę. Zdawać by się mogło, iż przy większych uroczystościach wystarczy ubrać garnitur i sprawa jest załatwiona. Jak więc powinien wyglądać  modny mężczyzna ...

Read More »

Stepper – czy warto mieć go w domu?

shutterstock_1226593301

Osoby aktywne fizycznie nie tylko są zdrowsze, ale również młodziej wyglądają i są witalne. Warto o tym pamiętać zwłaszcza jesienią i zimą, gdy za oknem deszcz i chlapa. Jeśli będziemy systematycznie ćwiczyć, poprawi się działanie układu odpornościowego, a co za tym idzie zmniejszy się ryzyko wystąpienia różnego rodzaju przeziębień, infekcji i innych nieprzyjemnych schorzeń.

Read More »

Depilacja laserowa – wszystko, co musisz wiedzieć

IMG_3156

Golenie nóg, pach i okolic bikini zwykłą maszynką czy depilatorem jest czasochłonne i bywa bolesne. Pojawiają się podrażnienia, nieestetyczne kropki, których trudno się pozbyć, reakcje alergiczne, wrastające włoski, a nawet zapalenie mieszków włosowych. Wszystkie te problemy eliminuje jednak depilacja laserowa (zwana również epilacją), uważana obecnie za najskuteczniejszą metodę usuwania niechcianego owłosienia.

Read More »